Interiérové dvere do bytu a do domu


Dvere už od 49,50 Eur

MOŽNOSŤ ZRÝCHLENÉHO DODANIA VYBRANÝCH DRUHOV DVERÍ A ZÁRUBNÍ!

Interiérové dvere

Nezanedbateľnou súčasťou vnútorného vybavenia sú interiérové dvere. Začína to od vchodových bytových dverí, cez interiérové dvere do technických časti, čo sú kúpeľňové dvere a dvere do toaliet, až po izbové dvere. Kuchynská časť sa v modernom dizajne interiérovými dverami neoddeľuje. Maximálne sa používajú posuvné dvere. Posuvné dvere na stenu alebo posuvné dvere do puzdra. Farebná škála interiérových dverí  je široká. Je možné kombinovať plné interiérové dvere s interiérovými dverami s presklením. Interiérové dvere sú osadené v obložkových zárubniach. Obložkové zárubne sú technicky umiestnené na osteniach vnútorných stien.

Ponuka interiérových dverí

Vlatnosti interiérových dverí

Interiérové dvere a zárubne sú povrchovo upravené lamináciou, vysokoodolným voči oderu a poškodeniu. Pri výrobe dverí je použitý ohraňovací systém COMPACT.

 

Popis produktu: Interiérové dvere

 

Interierové dvere svojou farebnosťou a štruktúrou napodobňujú masívne materiály. Rám je z lepeného dreva vyplnený stuženou voštinou alebo drevotrieskou. Povrchová úprava je nanesená lamináciou. Interiérové dvere majú rozmery podľa STN, tri závesy.